18 Şubat 2016 Perşembe
VESTED Genel Merkezi

Hayvancılık Gündemi Programının bu haftaki konuğu olarak Bereket Hayvancılık Tv Kanalında Cenk ÖZDEMİR'in konuğu olarak Hayvancılık Sektörü Konuları ve Veteriner Hekimler ile Veteriner Sağlık Teknisyenleri/Teknikerleri gündeme gelmiştir.

    Programa katılımcı olarak VESTED Genel Başkanı Tuncay BURHA, Veteriner Hekimler Derneği Genel Sekreteri Dr. Yalçın KÖKSAL, VESTED Konya Şube Başkanı Yahya BACAK ve Vested Yönetim Kurulu Üyesi Doğan Şahin konuk olmuştur. Başta mesleki sorunlar olmak üzere birçok konu hakkında kamuoyuna bilgilendirme yapılmış olup; Vested basılı ve görsel medyada yerini almaya devam edecektir.Hayvancılık Gündemi Programının bu haftaki konuğu olarak Bereket Hayvancılık Tv Kanalında Cenk ÖZDEMİR'in konuğu olarak Hayvancılık Sektörü Konuları ve Veteriner Hekimler ile Veteriner Sağlık Teknisyenleri/Teknikerleri gündeme gelmiştir.

    Programa katılımcı olarak VESTED Genel Başkanı Tuncay BURHA, Veteriner Hekimler Derneği Genel Sekreteri Dr. Yalçın KÖKSAL, VESTED Konya Şube Başkanı Yahya BACAK ve Vested Yönetim Kurulu Üyesi Doğan Şahin konuk olmuştur. Başta mesleki sorunlar olmak üzere birçok konu hakkında kamuoyuna bilgilendirme yapılmış olup; Vested basılı ve görsel medyada yerini almaya devam edecektir.