27 Şubat 2016 Cumartesi
VESTED Genel Merkezi

 

           Veteriner Sağlık Teknisyenleri/Teknikerleri Derneği (VESTED) Konya Şube Başkanlığı olarak 12. Olağan Genel Kurulu gerçekleşmiştir. Tek liste halinde seçime giren Yahya BACAK güven tazeledi.

            Konya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü toplantı salonun gerçekleşen genel kurulda divan başkanlığı seçiminin ardından katılımcılar, meslektaşlarımız ve mesleğimize dair sorunlar ve çözümlerine dair görüşlerini dile getirirken sonrasında seçime gidildi.

            Seçime Genel Merkez Yönetim Kurulu olarak Başkan Tuncay BURHA, Bşk. Yrd. İbrahim UZUN,  Yönetim Kurulu üyeleri Hasan KÜÇÜKBABACIK ve Süleyman TÜRK katılım sağlamıştır.

            Divan Başkanlığını Hasan KORKMAZ’ın yaptığı kurulda Vested Genel Başkanımız Tuncay BURHA yapmış olduğu konuşmada “ Şemsi Tebrizi ve Hazreti Mevlana’nın manevi huzurunda sizlerin bu seçim heyecanına ortak olmak için buradayız.  Veteriner Sağlık Teknisyenleri ve Teknikerlerinin en somut temsilcisi olan VESTED, bugün hamdolsun 4400 üyesiyle Türkiye’de şube başkanlığı ve temsilcileriyle aktif çalışan köklü bir sivil toplum kuruluşudur.

                Yunus Emre’nin dediği gibi;

Ben gelmedim kavga için

                Benim işim, sevgi için

            Vested olarak meslektaşlarımızın menfaati için, bizimle yan yana durmaktan çekinmeyen tüm herkesle işbirliğine hazırız. Tüm bu uğraş ve emek mesleğimiz ve meslektaşlarımızın Ülkemizde ve dünyada hak ettiği yere gelebilmesi içindir.” dedi ve dernek olarak yapmış oldukları çalışmalar ve atılması gereken gerekli adımlar hakkında bilgi verdi.

            Konya Şube Başkanlığının 12. Olağan Genel Kurulunun hayırlara vesile olmasını temenni eder yeni seçilen Yönetim Kuruluna başarılar dileriz.

 

Konya VESTED Şube Başkanlığı Yönetim Kurulu Asil Listesi

Yahya BACAK (Başkan)

M. Tuna DEMİR

Bilal COŞKUN

Mustafa ULUTAŞ

Yakup OKUT