14 Mart 2016 Pazartesi
VESTED Genel Merkezi

  Veteriner Sağlık Teknisyenleri Derneği (VESTED) Samsun Şube Başkanlığımızın 16. Olağan Genel Kurulu büyük bir coşkuyla gerçekleşmiştir. Samsun İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Konferans Salonunda yapılan genel kurulda divan başkanlığı seçimi ardından katılımcı meslektaşlarımızdan söz alan kişilerin konuşmaları ile mesleğimizin sorunları ve çözüm önerileri masaya yatırılmış oldu.

 

   Genel Kurulda açılış konuşmasını yapan VESTED Samsun Şube Başkanı Kemal Şener, Protokol Cami yapılacağı gerekçesiyle Tekkeköy'e taşınan ve sonrasında başlattıkları hukuksal mücadele sonucu okulun eski yerine Atakum'a taşınması yönünde verilen karardan memnun olduklarını belirtti.

   Genel Kurula Genel Başkan Tuncay BURHA, Başkan Yardımcısı İbrahim UZUN, Yönetim Kurulu Üyeleri Doğan ŞAHİN, Hasan KÜÇÜKBABACIK, Süleyman TÜRK’ün yanı sıra Atakum Tarım Meslek Lisesi öğretmenleri ve Eski Okul Aile Birliği Başkanı Nihal Gürpınar ile oda, birlik ve dernek temsilcileri ile birçok meslektaş katılmıştır.

   Divan başkanlığını Gültekin VANLI’nın yapmış olduğu genel kurulda Vested Genel Başkanımız Tuncay BURHA konuşmasında “mesleki birlik ve beraberlik için herkesin bir ahde vefa borcu olduğunu ve hep birlikte sivil toplumun vermiş olduğu güç ile birlikte hareket etmenin sağlayacağı faydalar üzerine konuşmuş olup, ardından yapmış oldukları çalışmalar hakkında bilgiler vermiştir.” Samsun-Sinop Veteriner Hekimler Odası Başkanı Mahmut ÇETİNKAYA, Vested Onursal Başkanı Adnan KORKMAZ, Mustafa DARÇIN ve Hasan KÜÇÜKBABACIK’ın konuşmalarının ardından seçime gidilmiştir. 75 delegenin oy kullanmış olduğu seçimde yeni yönetim kurulu seçilmiş olup, kendilerine başarılar dileriz…

Yeni Samsun Şube Yönetim Kurulu

Hüseyin YILMAZ (Başkan)

Erol GÜL (Başkan Yardımcısı)

Erdoğan VANLI (Genel Sekreter)

M. Kemal ŞENER (Genel Sayman)

Samet BİLGİN (Üye)